Michalina Czurakowska – The Change of Status Quo

8 000,00 

Artysta: Michalina Czurakowska

Technika: akryl na płótnie

Wymiary: 135 cm x 180 cm

Rok: 2019

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności

 

1 w magazynie

Artystka obroniła w 2014 r. dyplom w pracowni u prof. Krzysztofa Wachowiaka w dziedzinie malarstwa sztalugowego pt. “Baśnie Australijskie” (2014), uzyskała przy tym wyróżnienie. 8.07. 2014r. uzyskała Kwalifikacja  na Najlepsze Dyplomy ASP 2014 w Gdańskim Galerii Miejskie, Gdańsk. Od 2012 r. uczestniczy regularnie w wystawach – zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych, a od 2015 r. należy także do Związku Polskich Artystów Plastyków (ZPAP). Prowadzi własną firmę specjalizującą się w tworzeniu obrazów i innych projektów plastycznych.

Jej sztuka opowiada historie inspirowane snem i literaturą, a przede wszystkim wątkami z otaczającego nas świata: ludźmi, naturą, zwierzętami. Nie skupia się na jednym wątku czy tematyce, nawiązuje do ważnych jaki i najmniej ważnych tematów. Ciągle rozwija się twórczo a malowaniem zajmuje się na co dzień – jest dla niej nie tylko pracą, lecz także pasją.  

Do ulubionych artystów zalicza Olgę Boznańską, Vincenta vam Gogha, Georgia O’Keeffe, Tadeusza Makowskiego, Niki de Saint Phalle.

Nie jesteś pewien, czy obraz pasuje do Twojego wnętrza? Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wysiała praca a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu. Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Brudna Zieleń, Czerwony, Fiolety, Granaty, Niebieski, Zielenie, Żółty

Rama / Frame

Bez ramy / No frame

Wielkość

135 cm na 180 cm

Technika

Akryl na płótnie

Styl

Surrealizm. Sztuka najnowsza.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.