Kucz Konrad

Konrad Kucz urodził się w 1966 roku. Studiował na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP w pracowni prof. Władysława Winieckiego w latach 1986–91. Specjalizuje się w grafice warsztatowej (akwaforta, akwatinta), łączy również techniki druku ręcznego z techniką komputerową.
Jest członkiem ZPAP. Brał udział w zbiorowej wystawie „L’art Polonais Contemporain” w Clermont-Ferrand we Francji, w Triennale Sztuki SACRUM (Częstochowa 2004), gdzie zdobył wyróżnienie za prace „Angelus” i „Cosmosis”, wystawiał w Galerii MAŁEJ w Nowym Sączu w 2000, w Bielskiej Galerii BWA w 2002 oraz w Galerii ARKA w Warszawie w 2005. W 2014 odbyła się wystawa indywidualna w warszawskiej ZPAP. Rok 2017 to wystawa indywidualna w galerii Ostrołęka oraz wystawa zbiorowa w galerii PROM w Warszawie. Jego prace powstały równolegle z muzyką elektroniczną, którą komponował przez ostatnie 20 lat. W obu dyscyplinach sztuki porusza zagadnienia metafizyczne i egzystencjalne człowieka współczesnego. Są one opowieścią, snem, wizją i fantazją.
Jest także autorem wielu okładek płytowych, a także oprawy muzycznej czołówek programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i sztuk teatralnych m.in. Teatru ACADEMIA prof. Romana Wożniaka.

  • Updating…
    • Brak produktów w koszyku.