Katarzyna Strzykalska – Dziędziel

3 900,00 

Artysta: Katarzyna Strzykalska 

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 120cm x  100cm

rok: 2022 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

1 w magazynie

Zaskakujące formy twarzy

Portret jest dla artystki zbiorem emocji, ewoluującym wykazem tego, co zmienne i nieodłączne w komunikowaniu się ze światem za pomocą mimiki. W swoich pracach, za pomocą zniekształceń, pokazuje moment przeniknięcia jednej ekspresji w kolejną, a każda z nich ma pobudzić odbiorcę do rozważań nad przedstawionymi emocjami.

Artystka bacznie obserwuje wybitnych twórców ruchu surrealistycznego, tworząc jednocześnie własne spojrzenie na ludzką twarz. Jej deformacje nie są przy tym geometryczne jak u kubistów, czy koszmarne zniekształcone jak w jedynym w swoim rodzaju stylu Francisa Bacona. Mimo to zachowują typowe dla surrealizmu związki podświadomość ze snami, a przedstawiane sceny mają charakter rzeczywistości halucynacyjnej. 

Duży format obrazu i jego dynamika kolorystyczna sprawia, że będzie się znakomicie prezentował nawet w najbardziej wymagających wnętrzach, zarówno w domu, salonie w mieszkaniu, w gabinecie czy kancelarii.   

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biel, Brązy, Brudny niebieski, Czernie, Czerwienie, Niebieski, Róże, Szarości

Wielkość

120cm na 100cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Temat

Portert

Styl

Surrealizm, Sztuka współczesna

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.