Katarzyna Strzykalska – zestaw 4 dowolnych akwareli z cyklu “Bez tytułu”

1 620,00 

ZESTAW PROMOCYJNY DOWOLNIE WYBRANYCH 4 AKWAREL Z CYKLU “BEZ TYTUŁU”

jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się prosimy z Galerią w celu wyboru interesujących Cię 4 grafik do Twojego zestawu. 

Artysta: Katarzyna Strzykalska 

Technika: akwarela na papierze / watercolor on paper 

Wymiary: 210mm na 297mm (A4)

rok: 2022

UWAGA: przy zakupie kolekcji 4 dowolnie wybranych akwarel z cyklu “Bez tytułu”, naliczony będzie rabat w wysokości 10% od normalnej ceny (cena wyniesie 405 zł zamiast 450 zł za jeden obraz). 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

 

1 w magazynie

Akwarela – Kolorowa abstrakcja

Akwarela to technika malarska polegająca na stosowaniu farb akwarelowych (tzw. wodnych), nakładanych cienkimi warstwami na podłoże, którym zwykle jest papier, jedwab, pergamin, czasami kość słoniowa. Była znana już w starożytności (m.in. w Grecji i Egipcie). Wymaga wybitnych umiejętności technicznych i wyobraźni artystycznej, ponieważ przejrzystość farby wodnej wyklucza możliwość zamalowania nieudanego elementu kompozycji.

Idealny zestaw na prezent!

Format 210 mm na 297 mm (A4), żywe kolory oraz bardzo przystępna cena sprawią, że ta zestaw 4 akwarel będzie się znakomicie nadawał na stylowy i niebanalny prezent, który ozdobi każde wnętrze.     

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biel, Brązy, Brudny niebieski, Czerwienie, Fiolety, Niebieski, Róże, Szarości, Żółcie, Żywe pastele

Wielkość

210mm na 297mm (A4)

Rama

Bez ramy

Technika

Akwarela

Styl

Abstrakcja, Sztuka współczesna

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.