Lech Bator – Halo

3 000,00 

Artysta: Lech Bator

Technika: druk na płótnie / print on canvas (ilość wydruków – tylko jedna, unikatowa sztuka / only 1 unique copy), obraz oprawiony / wooden frame

Wymiary: 52,2 cm x 66,5 cm

Rok: 2022

 

 

1 w magazynie

Patrząc na ten obraz, ma się silne i nieodparte wrażenie, że zaraz zadzwoni telefon… Bator w tym swoim projekcie stworzył wizję wielce symboliczną, a zarazem wydaje się też, że osobistą w wyrazie – a to za sprawą magicznej liczby 11, którą umieścił na aparacie telefonicznym (patrz biogram Artysty).

A więc – czy to dzwoni do Ciebie przeznaczenie? Można godzinami wpatrywać się w ta surrealistyczną kompozycję, podczas gdy wyobraźnia podpowiada co chwilę nowe scenariusze znaczeniowe.

Obraz jest oprawiony własnoręcznie przez artystę w wąską (c. 3cm), drewnianą ramkę w kolorze złotym, zamykającą perfekcyjnie całą kompozycję – dzieło jest gotowe do ekspozycji.

Ikony po lewej stronie obrazu przybliżają wybrany detal i szczegół ramki (narożnik) razem z nietypowym jak na Batora sygnowaniem dzieła na jego froncie, oraz pokazują obraz na sztaludze i trzy przykładowe wizualizacje.

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biały, Brązowy, Czerwony, Żółty

Wielkość

do 55×70 cm

Rama

Rama drewniana w kolorze złotym

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.