Lech Bator – Last Supper

4 000,00 

Artysta: Lech Bator

Technika: druk na płótnie / print on canvas (ilość wydruków – 1), obraz oprawiony w zdobioną ramę drewnianą / wooden ornamented frame

Wymiary: 66 cm x 40 cm

Rok: 2020

 

 

1 w magazynie

Artysta odważnie nawiązuje do słynnego malowidła ściennego, stworzonego przez Leonarda da Vinci w latach 1495 – 1498 na zamówienie księcia Mediolanu, Ludwika Sforzy. Bator zastąpił postaci religijne swoimi bohaterami, nadając tej symbolicznej scenie nowego wymiaru, a chociaż dla niektórych odbiorców zabieg ten może wydawać się nieco kontrowersyjny, to jednak został przeprowadzony z wielkim artystycznym smakiem. Zwierzęcy bohaterowie odwołują się do praw natury, tak agresywnie dzisiaj naruszanych przez gatunek, nazywający siebie Homo Sapiens.

Obraz jest oprawiony własnoręcznie przez artystę w drewnianą, zdobioną ramę, znakomicie współgrającą z klimatem dzieła i tworzącą z nim jedną całość. Idealny obraz dla każdego, kto nie obawia się wymagającej sztuki w swoim otoczeniu.

Ikony po lewej stronie obrazu przybliżają wybrany detal i szczegół zdobionej, pięknej ramy (narożnik), oraz pokazują obraz na sztaludze i jego trzy przykładowe wizualizacje.

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Błękit, Brązowy, Brudna Zieleń, Czerwony, Żółty

Wielkość

do 70x45cm

Rama

Rama drewniana, zdobiona, w kolorze srebrnym i złotym

Podobne produkty

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.