Maria Kowalska – Bez tytułu

3 900,00 

Artysta: Maria Kowalska

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 30 x 20 cm Rok: 2023

UWAGA: Wysoką wartość artystyczną obrazu podkreśla fakt, że może być włączone do prac prezentowanych na obronie dyplomu Artystki w przyszłym roku (czerwiec lub wrzesień). W celu uzyskania szczegółów dotyczących możliwości zakupu, prosimy o kontakt bezpośrednio z GWS: +48 696 893 611, sklep@galeriawielesztuki.eu.

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

 

1 w magazynie

Pomimo niewielkich rozmiarów, Bez tytułu silnie oddziałuje na widza, budząc intuicyjny niepokój. Dziwny osobnik (nie wiemy, czy z królestwa roślin czy zwierząt) rodem jak z filmowego uniwersum Avatara, wyciąga groźnie wyglądający złoto-żółty kolec. Obraz jest tak wykadrowany, że nie widzimy ciągu dalszego sceny, ale tutaj właśnie wkracza nasza wyobraźnia i podpowiada każdemu z nas dalszy ciąg narracji…

Obraz prezentujemy w kilku przykładowych wnętrzach, przy czym na każdym z nich widzimy go w towarzystwie dwóch innych prac olejnych artystki, które ze względu na pokrewieństwo gamy kolorystycznej i tematyki tworzą bardzo wartościową artystycznie mini serię miniatur. Wszystkie trzy obrazy prawdopodobnie będą prezentowane w przyszłym roku na obronie dyplomu artystki.  

Są to następujące prace: Plątanina z roku 2023 (30cm na 30cm), oraz Odbicie z roku 2022 (25,5cm na 30cm).

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Brązowa ochra, Czernie, Siena, Siena palona, Umbra, Żółty

Wielkość

30cm x 30cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.