Maria Kowalska – Plątanina

3 900,00 

Artysta: Maria Kowalska

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 30 x 30 cm Rok: 2023

UWAGA: Wysoką wartość artystyczną dzieła podkreśla fakt, że może być włączone do prac prezentowanych na obronie dyplomu Artystki w przyszłym roku (czerwiec lub wrzesień). W celu uzyskania szczegółów dotyczących możliwości zakupu, prosimy o kontakt bezpośrednio z GWS: +48 696 893 611, sklep@galeriawielesztuki.eu.

 

 

1 w magazynie

Obraz prezentujemy w dwóch przykładowych wnętrzach:

wnętrze 1: na lewo od Plątaniny wisi drugi obraz z serii prac przygotowywanych do przedstawienia podczas obrony dyplomu Artystki, również olejny obraz Kłąb (zobacz pracę tutaj). Jest to praca z 2023 o takich samych wymiarach (30cm na 30cm). Obie prace można traktować jako mini serię, będącą cennym artystycznie elementem każdej kolekcji młodej polskiej sztuki współczesnej.

wnętrze 2: prezentujemy tutaj 3 prace olejne Artystki: oprócz Plątaniny i przedstawionego powyżej Kłębu, widzimy świetnie namalowany w ciemnych fioletach i odcieniach niebieskiego, dających niemal trójwymiarowy efekt przestrzenny obraz Martwe drzewo (w świetle) z 2022 o wymiarach 80cm na 60cm (zobacz pracę tutaj).

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Błękity, Brązowa ochra, Cyjany, Czerwień karminowa, Siena, Siena palona, Umbra

Wielkość

30cm x 30cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.