Weronika Kocewiak – EURO – CIUSZEK

4 000,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 70cm x 70cm,  Rok: 2019, Miejsce: Grodzisk Mazowiecki

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię.  

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

1 w magazynie

Doskonałe operowanie paletą barw jest znakiem rozpoznawczym artystki, na tym obrazie dominują silnie dwa podstawowe kolory – żółty i niebieski. Żółte i pomarańczowe kontrapunkty ścian budynku budują perspektywę przestrzenną pracy, a błękity zamykają horyzont za i ponad budynkiem. Obraz świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zarówno w eleganckim salonie w domu czy mieszkaniu, jak i gabinecie biurowym.

Obraz prezentujemy w trzech przykładowych wnętrzach, razem z podobnym tematycznie płótnem Wspomnieniem budynku przy ul. Sienkiewicza (tutaj możesz zobaczyć obraz), który powstał w okresie 2019 – 2020 (wymiary 70cm na 70cm).

Portrety miejsc są jednym z ulubionych tematów malarki. Serią 5 obrazów zatytułowaną “Portret miasta Kościelec” artystka wygrała ogólnopolski plenerowy konkurs malarski w Kościelcu. 

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Błękity, Brązy, Róże, Szarości, Żółcie

Wielkość

70 cm na 70 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Styl

Sztuka figuratywna, Sztuka współczesna

Temat

Pejaż miejski

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.