Weronika Kocewiak – Nr. 13 Na Powiślu, miłość, ciało i migracje (La Playa)

7 800,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 120cm x 90cm,  Rok: 2021, Miejsce: Warszawa

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię. 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

1 w magazynie

Obrazy malarki emanują intymnością przeżyć. Również Nr 13 przekazuje w stronę widza szereg komunikatów emocjonalnych, wspomnień leniwych letnich dni nad rzeką, marzeń sennych czy tęsknoty za niezrealizowanymi pragnieniami. Przez obraz przepływają żółcie w stronę zimniejszych fioletów, jakby wskazując na upływ czasu i zmierzanie do szarości nieuchronnie kończącego się dnia.

Obraz świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zarówno w eleganckim salonie w domu czy mieszkaniu, jak i biurowym, co też wskazują nasze przykładowe wizualizacje obrazu w różnych wnętrzach. 

Wnętrze nr 2 prezentuje obraz razem z innym obrazem olejnym artystki z 2021 roku, Rowerzystką. (obraz jest dostępny w naszej Galerii).

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Brązy i odcienie żółci, Granatowy, Róże, Szarości, Zielenie, Żółcie

Wielkość

120 cm na 90 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.