Weronika Kocewiak – Nr. 1 Wspomnienie ostatniego tańca na Elektoralnej

3 300,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 60cm x 60cm

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię. 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

1 w magazynie

Pierwszy obraz w ramach serii CIAŁOMIGRACJE.

Jego tytuł próbuje narzucić widzom z góry pewien kierunek interpretacji dzieła, a malarka zaprasza nas do wnętrza obrazu i wspólnego przeżywania swoich intymnych emocji. Tło, które zarówno łączy, jak i obejmuje elementy kompozycji jest tutaj utrzymane jest raczej w nietypowych dla malarki brudnych, zmieszanych kolorach podstawowych i pochodnych.

Obraz świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zarówno w eleganckim salonie w domu czy mieszkaniu, jak i biurowym, co też wskazują nasze przykładowe wizualizacje obrazu w różnych wnętrzach. 

Wnętrze nr 2 prezentuje obraz razem z dwoma obrazami olejnymi artystki (70 cm na 70cm każdy) pod wspólną nazwą Dyptyk Nr 8 i Nr 9,  również dostępnymi w naszej Galerii.

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Brązy i odcienie żółci, Brudna Zieleń, Granatowy, Oliwkowy, Róże, Szarości, Zielenie, Żółcie

Wielkość

60 cm na 60 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.