Weronika Kocewiak – Nr. 7 Zbijam słoik i pewnie zjadłam szkło

3 400,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 60cm x 60cm

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię. 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

 

1 w magazynie

Klasyczna martwa natura w kolorach podstawowych 

Malarka zna i rozumie zastosowanie kolorów. Jej interpretacja jednego z najpowszechniejszych tematów sztuki wizualnej – martwej natury, zaskakuje ciemną czerwienią skontrowaną zachowującą rezerwę zimną, granatową plamą stojącego przekornie na pierwszym planie flakonu. Obraz ma świetną kompozycję i ładną grę zastosowanych barw. 

Obraz znakomicie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zarówno w eleganckim salonie w domu czy mieszkaniu, jak i biurowym, a jego kolorystyka rozbiję nudę i przyciągnie uwagę każdego oglądającego. 

Wnętrze nr 1 prezentuje obraz razem z innym dziełem artystki – pierwszym obrazem olejnym (60cm na 60cm) z serii CIAŁOMIGRACJE o nazwie Nr 1 Wspomnienie ostatniego tańca na Elektorskiej (zobacz obraz tutaj) dostępnym w naszej Galerii.  We wnętrzu 3 naszemu obrazowi towarzyszą po kolei, idąc w prawą stronę: Nr. 10 Pragnienie niemożliwego (olej, 30 cm na 60 cm), oraz Nr. 19 [Wyciągam żądło osy, bo może je połknęłam].

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biele i szarości, Granatowy, Róże, Szarości, Zielenie, Żółcie

Wielkość

60 cm na 60 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.