Weronika Kocewiak – Nr. 10 Pragnienie niemożliwego

3 400,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 30cm x 60cm

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię. 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

 

1 w magazynie

Napięcie w kompozycji 

Narracja tego obrazu została skomponowana na zasadzie dynamicznego zderzenia przeciwieństw dosłownych i w przenośni. Kompozycja wymusza śledzenie ruchu ręki w kierunku nagiej kobiety, której leżące ciało zamyka płaszczyznę obrazu od dołu. Pionowy format wzmacnia jeszcze to napięcie widoczne w ruchu, budując silnie erotyczny podtekst sceny. W tym obrazie uwidacznia się fascynacja malarki ruchem i ludzkim ciałem. 

Obraz znakomicie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zarówno w eleganckim salonie lub sypialni w domu lub mieszkaniu, ale również w innych przestrzeniach. 

Wnętrze nr 1 prezentuje obraz razem z wiszącym na prawo od niego innym dziełem artystki z serii CIAŁOMIGRACJE, obrazem olejnym o  tytule Nr 19 [Wyciągam żądło osy, bo może ją połknęłam] (zobacz obraz tutaj) dostępnym w naszej Galerii.  We wnętrzu 2 widzimy tą samą parę obrazów, tym razem na tle jasnej ściany, a we wnętrzu 3 do naszej pary  dołącza  pierwszy obraz z całej serii, wiszący najdalej po lewej stronie Nr. 1 Wspomnienie ostatniego tańca na Elektoralnej (tutaj zobacz obraz). 

Uwaga: Promocja ! 

Obraz Nr. 10 Pragnienie niemożliwego możesz też kupić w ramach zestawu kolekcjonerskiego, w cenie promocyjnej z 10% obniżką, oszczędzając w stosunku do normalnej ceny ponad 1 tys. zł. Szczegóły PROMOCJI zobacz TUTAJ.  

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biele i szarości, Blada żółć, Ciemna czerwień, Fiolety, Granatowy, Niebieski, Szarości, Zielenie, Żółcie

Wielkość

30 cm na 60 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.