Weronika Kocewiak – Nr. 12 Wlazło mi w kolano

3 400,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 30cm x 60cm

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię. 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

 

1 w magazynie

Doskonała kompozycja kolorów 

Artystka posługuje się kolorem i formą nie po to, aby kopiować obiekty rzeczywiste, ale po to aby wzbudzać emocje estetyczne u widza. Poszczególne części kompozycji niemal walczą tutaj ze sobą na przeciwstawne kolory, jednak oglądając tą pracę nie mamy poczucia dysharmonii – malarce udało się osiągnąć równowagę wszystkich elementów sceny.            

Obraz znakomicie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zarówno w eleganckim salonie lub sypialni czy pokoju dziennym w domu lub mieszkaniu, ale również w innych przestrzeniach, na przykład w biurze,  

Pracę prezentujemy w dwóch przykładowych wnętrzach razem z dwoma innymi obrazami olejnymi z serii CIAŁOMIGRACJE o takich samych wymiarach: 30 cm na 60 cm:

  1. Nr. 10 Pragnienie niemożliwego (tutaj możesz zobaczyć ten obraz), oraz 
  2. Nr. 20 W trakcie kąpieli siłujemy się na ręce, a potem nikt nie pamięta (tutaj możesz zobaczyć ten obraz).

Te obrazy tworzą razem świetną kolorystycznie i kompozycyjne kolekcję, która idealnie pasuje do każdego wnętrza, zarówno w domu, mieszkaniu czy biurze.

Uwaga: Promocja ! 

Te 3 obrazy można też kupić w ramach zestawu kolekcjonerskiego, w cenie promocyjnej z 10% obniżką, oszczędzając w stosunku do normalnej ceny ponad 1 tys. zł. Szczegóły PROMOCJI zobacz TUTAJ.  

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biele i szarości, Blada żółć, Fiolety, Granatowy, Niebieski, Rubinowa czerwień, Zielenie, Żółcie

Wielkość

30 cm na 60 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.