Weronika Kocewiak – Nr. 19 [Wyciągam żądło osy, bo może ją połknęłam]

3 500,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 30cm x 80cm

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię. 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

 

1 w magazynie

Zmysłowe niedopowiedzenia  

Cyklu „CIAŁOMIGRACJE” jest wynikiem samoobserwacji artystki oraz opracowywania tematów dekonstrukcji oraz rekonstrukcji, za­równo z punktu widzenia historii sztuki jak i psychoanalizy czy wreszcie sztuki. Tytuł tego obrazu, wchodzącego w skład cyklu, jest z kolei charakterystycznym dla artystki zabiegiem dodającym do treści obrazu kolejną warstwę interpretacyjną, którą jeszcze wzmacnia wyjątkowa zmysłowość zarysowanej kobiecej sylwetki. 

Obraz będzie cennym nabytkiem w każdej kolekcji współczesnej polskiej sztuki, niezależnie czy dopiero tworzonej. czy już na zaawansowanym etapie zbiorów. Jest jednym z lepiej przemyślanych i wykonanych obrazów całego cyklu. bardzo dobrze zaplanowanym kompozycyjnie. Jego lekka, swobodna kolorystyka przypomina trochę paletę używaną przez Davida Hockney’a, brytyjskiego malarza, który od początku drogi artystycznej malarki jest jej twórczą inspiracją. 

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biele i szarości, Błekity, Brązy i odcienie żółci, Fiolety, Niebieski, Szarości

Wielkość

30 cm na 80 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.