Weronika Kocewiak – Nr. 18 Kiedy miałam 8 lat, to wprowadziłam katamaran do Przystani [A potem Ty odeszłaś]

7 700,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 120cm x 120cm

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię. 

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

 

1 w magazynie

Wspomnienie malowane kolorami  

Tytuły prac Weroniki Kocewiak nierzadko mają charakter ironiczny czy są za­przeczeniem samym w sobie, a kiedy indziej – tak jak w przypadku tego obrazu – są mocno rozbudowane. Jej prace zyskują w ten sposób dodatkową wartość narracyjną, a artystka daje odbiorcy możliwość współuczestniczenia w swoim doświadczaniu malarskim. 

“To historia wielkiej kobiety, jaką była moja babcia. To także historia utraconych marzeń, pozostawionych gdzieś w przeszłości wspomnień i nieszczególnych chęci do przeżywania ich na nowo. Moja druga babcia, nazywa mnie Obywatelką Świata, jestem jej niezwykle wdzięczna za ten nickname, bo utożsamienie się z nim przypomina mi o tym, że odnajdę się na każdej Ziemi” – tak o swoim obrazie opowiada sama malarka. 

Nr 18 to też przykład świetnego opanowania przez artystkę palety. Zderzenie dwóch podstawowych kolorów (żółci i niebieskiego) buduje w obrazie przestrzenną głębię, pomimo braku tradycyjnych linii perspektywy. Nawet pomijając przekaz emocjonalny i elementy kompozycji, sam kolor jest jedną z najbardziej ekscytującą echa tego obrazu. Dzięki temu będzie się znakomicie prezentował w każdym pomieszczeniu, zarówno w eleganckim salonie lub sypialni w domu lub mieszkaniu, ale również w innych przestrzeniach. 

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biele i szarości, Fiolety, Granatowy, Niebieski, Róże, Szarości, Zielenie, Żółcie

Wielkość

120 cm na 120 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.