Weronika Kocewiak – Nr. 20 W trakcie kąpieli siłujemy się na ręce, a potem nikt nie pamięta

3 600,00 

Artysta: Weronika Kocewiak

Technika: olej na płótnie / oil on canvas

Wymiary: 30cm x 60cm

Prezentowana praca pochodzi z cyklu CIAŁOMIGRACJE, składającego się z 12 obrazów olejnych, pochodzących z lat 2019 – 2022. Wszystkie te prace są oferowane przez naszą Galerię. 

UWAGA: ten obraz jest dostępny również w sprzedaży w zestawie kolekcjonerskim z ceną niższą 10% ! – zobacz szczegóły TUTAJ

Do każdego sprzedanego dzieła Galeria Wiele Sztuki wystawia Certyfikat Autentyczności.

 

1 w magazynie

Kąpiel w różach i zieleniach 

Obrazy artystki są często podyktowane doznaniami ciała. Warstwa po warstwie ciało odciska na płótnie swoje przeżycia,  dyskomfort, a proces malarski jest zarazem zmysłowym performansem, gestem ciała opisującego siebie. Istotą tego zapisu jest ruch i nieustająca transformacja. Autorka dopuszcza widza do uczestnictwa w tym intymnym wielowarstwowym procesie. W tym obrazie uwidacznia się fascynacja malarki ruchem i ludzkim ciałem. 

Obraz znakomicie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zarówno w eleganckim salonie lub sypialni w domu lub mieszkaniu, ale również w innych przestrzeniach. 

Wnętrze nr 1 prezentuje Nr. 20 W trakcie kąpieli siłujemy się na ręce, a potem nikt nie pamięta razem z wiszącym na prawo od niego innym dziełem artystki z serii CIAŁOMIGRACJE, obrazem olejnym o  tytule Nr 19 [Wyciągam żądło osy, bo może ją połknęłam] dostępnym w naszej Galerii.

We wnętrzu 2 widzimy Nr. 20 zaprezentowanego pomiędzy dwoma innymi obrazami artystki: na lewo jest Nr. 12 Wlazło mi w kolano (tutaj możesz zobaczyć ten obraz), a na prawo wisi Nr. 10 Pragnienie niemożliwego (zobacz ten obraz tutaj).

Uwaga: Promocja ! 

Obraz Nr. 20 W trakcie kąpieli siłujemy się na ręce, a potem nikt nie pamięta możesz też kupić w ramach zestawu kolekcjonerskiego, w cenie promocyjnej z 10% obniżką, oszczędzając w stosunku do normalnej ceny ponad 1 tys. zł. Szczegóły PROMOCJI zobacz TUTAJ.  

Chcesz kupić obraz, ale obawiasz się, że nie będzie pasował do wystroju? Wyślij nam e-mailem zdjęcie swojej ściany, na której chciał byś by wisiała praca, a my odeślemy Ci wizualizację obrazu w Twoim wnętrzu.

Więcej informacji w zakładce Obrazy na ścianę

Kolor

Biele i szarości, Blada żółć, Ciemna czerwień, Fiolety, Granatowy, Niebieski, Róże, Szarości, Zielenie, Żółcie

Wielkość

30 cm na 60 cm

Rama

Bez ramy

Technika

Olej na płótnie

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.